Gather inspiration and develop capability to lead groups directly from Guy Barrington!

BECOME DANCING HEART PATH FACILITATOR!

Načerpejte inspiraci a schopnost vést skupiny přímo od Guye Barringtona!

STAŇTE SE FACILITÁTORY CESTY TANČÍCÍHO SRDCE!
"Guy je pro mne jeden z mála učitelů, který učí to co žije a žije to co učí. Mám vedle něj pocit jako bych byla spíše jeho sestrou v jednom kmeni, než student ve školní lavici. Guy umí geniálně vytvářet prostor, kde se mohu spontánně projevovat ve všech svých podobách a přitom se propojit se svou sílou a cítit, že jsem přijímaná a milovaná. Je to prostor který tvoříme všichni společně svou jedinečností, tak jak bych si přála abychom všichni tvořili i mimo workshop v našich domovech a celé naší společnosti.

- Markéta

GUY BARRINGTON

Šaman, tanečník a bojovník srdce z Anglie.

Studoval šamanismus, práci se sny, qi gong, tantru, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy a biodanzu.

Guyovi taneční cesty jsou velmi oblíbené pro jedinečnou kombinaci silného spojení se spiritualitou a zároveň uzemnění v těle. Inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci. Cesta Tančícího Srdce je objevná cesta, odhalující vaši přítomnost a potenciál.

 ...

„The Dancing Heart Path is a revealing Path, an unveiling of our Presence and potential. My role as Initiator of this process is to Be your guyde and reminder, to encourage and support you in this great re-discovery, this opening into your deepest Authenticity, inviting you to face all that no longer belongs to you, to embrace and celebrate all that wishes to dance from the fullness of You.

I am an inner Wisdom-Joy-Love explorer and perpetual Student and Celebrant of Life. I have trained in Healing, Meditation, Qi Gong, Shamanism, Sufism, Biodanza, Tantra, Creative process… I Work as Dancing Heart Path Facilitator, Heart Fire Life Coach, Colibri Heart Tribal Trance Dance Shamanic guyde, and am the Founder of Bliss Conscious Clubbing. I am also a full time Father to my wonder full Son, and have learnt and am learning and celebrating so much through the Conscious Parenting Path and Way of Awakening Relating.